| adelina199696 a întrebat:

Vreau un sfat de la voi, ce parere aveti? Am primit anumute parti din conversatie de la o fata necunoscuta in care iubitul meu ii spunea caa nu poate iesi afara, dar sa ii dea nr sa vorbeasca. Si multe fete pe care le alinta, pui. De curand am trecut printr-o saptamana mai ciudata, multe examene, mult stres, mici divergente cu iubitul (stam amandoi in acelasi apartament), dupa acele discutii, in timp ce dormea a primit mesaj de la o prietena care il intreba ce are de gand sa faca, curiozitatea m.a impisn sa vad despre ce e vorba, ii spunea ca ii pare rau ca s.a mutat cu mine, ca nu se mai inteleege deloc, caa sunt geloasa, chiar o si alinta pasarica, puisor, draaguta. Am trecut peste. Am gasit urme de pupici pe usa si oglida si nu sunt ale mele. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Axde a răspuns:

Lasa.l daca ai indoieli cum ca te-ar insela. Nu ar trebui sa fii tu carpa lui, ci mai degraba invers. Fa.l sa moara dupa tine si apoi taie-i creanga de sub picioare, spunandu-i si motivul despartirii, sa nu ii mai dea in gand sa incerce sa insele pe viitor.
Trebuie tu sa fii rea cu ei ca sa nu isi bata joc.

2 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nici nu ma mir bietul baiat la cat de cicalitoare si insuportabila esti. CE CAUTAI IN TELEFONUL LUI? tu ca iubita NU ai dreptul nici macar sa INDRAZNESTI SA RESPIRI langa telefonul lui. sunteti la varsta strabaterii cat mai multor cearsafuri, nu iti convine iesi afara, presupun ca sti unde e usa

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca intr-adevar ai gasit "pupici" pe oglinda, atunci dai si tu "papuci", dar sa fie trecuti dincolo de prag. Probabil ca in cazul vostru este unica solutie morala, normala.