| anonim_4396 a întrebat:

Zilele trecute am avut un contact sexual neprotejat doar de cateva secunde si nu a ejaculat deloc. Precizez ca prietenul meu a fost ejaculat ultima data cu vreo 6-7 zile in urma. E posibil sa mai fi ramas pe "traseu" sperma? Din cate stiam spermatozoizii mor dupa 2-3 zile.

4 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Buna.eu zic ca ar fi mai sa iti iei un test de sarcina de la farmacie. si de acum incolo sa te protejezi pentru ca este riscant. nu trebuie sa mergi pe devizia ca daca faci neprotejat si nu ejaculeaza in tine nu ramai insarcinata. pentru ca atunci cand penisul e in vagin cand se " freaca " ca sa zic asa e posibil ca sa elimine sperma. deci mai bine te protejezi. papa. La multi ani de martisor.

Răspuns utilizator avertizat
| Lia09 a răspuns:

La multi ani si tie! Multumesc pentru raspuns.

| didididutza a răspuns:

Pai data viitoare faceti protejat si ia acum un test de sarcina