| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

1. Care este cea mai veche tara din Europa si care inca mai exista si in prezent?
2. Ce inseamna,, Tara moarta"?
3. Cam cat credeti voi ca o sa scada populatia in Romania in urmatorii 15 ani ca deja sunt numai bosorogi pe aici.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

1. Islanda
2. Tara care nu mai exista, s-a desfiintat ca entitate, teritoriul fiind impartit intre alte tari
3. Daca va mai exista Romania, atunci populatia actuala va scadea la 12-14 milioane.

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru Bula):

Ca raspuns la intrebarea cu nr 3 ai dreptate, nu ma mir de ce o sa scada asa de mult avand in vedere cum e viata la noi, aproape ca nici nu se mai merita sa faci copii aici in DULCEA ROMANIE.

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru Bula):

Ca raspuns la intrebarea cu nr 3 ai dreptate, nu ma mir de ce o sa scada asa de mult avand in vedere cum e viata la noi, aproape ca nici nu se mai merita sa faci copii aici in DULCEA ROMANIE

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Raspunzand la intrebarea 3, pentru ca n-ai invatat sa respecti batranii numindu-i "bosorogi", sa dea Dumnezeu sa nu apuci "bosorogeala"! Macar "bosorogii" stiu sa scrie, nu scriu: "nu se mai merita" ca "altii".hee hee

| Anonim123g16a a răspuns (pentru Salontanul):

Bosgor inseamna ungur nu batran

| anamariarot a răspuns (pentru Anonim123g16a):

A scris BOȘOROG, nu BOZGOR(care e cu Z, nu cu S), iar bozgor nu înseamnă „ungur", ci om fără patrie. N-are importanță naționalitatea.

| Salontanul a răspuns (pentru Anonim123g16a):

Alo! Ce citesti nu intelegi? Stii cum se numesc acei oameni care nu inteleg ce citesc?