| Rihannaforever a întrebat:

1. Colegiul Economic " Virgil Madgearu" din Ploiesti este departe de statia de maxi din N? Adica as putea merge pe jos fara sa imi ia mai mult de 15-20 de minute? 2. Cum e cu uniforma la acest liceu? Multumesc anticipat :**

3 răspunsuri:
| monochrome a răspuns:

Hei! Eu chiar invat in economic.
1. Mai bine te duci cu 30-ul si te lasa la posta, de acolo faci maxim 5 minute pana la liceu. Fac eu 10-15 minute pana la liceu si stau pe langa catedrala xD.
2. Uniforma: Camasa alba/albastra; pantaloni sau fusta de stofa bleumarin/ iti poti lua o pereche de blugi bleumarin dar sa nu se observe prea rau ca sunt blugi. aici e mare scandal cu unforma mai ales cat timp esti boboc :]]; sacou bleumarin si cravata, dar nu-ti face griji nimeni nu o poarta laughing.
Da-mi MP daca mai vrei detalii ^^.

| Rihannaforever explică (pentru monochrome):

Am inteles. aiurea faza cu uniforma laughing Tu ce clasa treci?

| monochrome a răspuns (pentru Rihannaforever):

a X-a happy.