| schajuman1344 a întrebat:

A participat cineva la Acadnet? M-ar interesa cum se face deplasarea pentru faza națională, la București. Îmi plătesc ei transportul, sau cum?

Răspuns Câştigător
| Marius199696 a răspuns:

Am participat eu, anul trecut si am luat locul 6 la nationala,anul asta nu am dat judeteana din motive de sanatate si nu m-am calificat.
Iti asigura ei transportul,adica se deconteaza acolo, ai cazare gratuit de joi pana duminica, pe durata fazei nationale, judeteana si locala se dau de la liceul tau, daca aveti laborator de info.
Ai si timp sa liber in aceste 4 zile, ca doar in una dai probe, sau si in 2 zile daca participi la netriders.