| alejandro007ac a întrebat:

Admin nu gasesc cum sa imi sterg contul de aici am lasat pe un prieten sa intrebe ceva aici si vad ca ati pus intrebarea la sters atunci daca sunteti atat de comunisti stergeti contul eu va recomandasem dar voi sunteti prea cu capu in copac deci aceptati doar intrebari despre catei si pisici hai stergeti contul meu si imi pare rau ca vam recomandat comunistilor

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu-l poti sterge tu. Scrie un mesaj din CONTACT si solicita stergerea contului. Da apoi Logout si nu mai intra.
P.S. In opinia ta site-ul trebuie sa respecte regulile tale?

| sabin89 a răspuns:

Acum da si tu o funda, asa ca de adio. Nu mie, ci userului care ti-a dat primul raspuns, ca ti-a zis bine. wave