| misteriosul99 a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Cine e din Brasov sa raspunda va rog
Am media 8, 81 si nu stiu ce sa fac pot sa intru la saguna pe profil de stiinte dar eu vreau de mate info dar e prea mare dar pot sa merg la titulescu pe profil de mate info
Ce sa fac? Sa risc sa imi schimb profilul pentru saguna sau sa merg la titulescul pe mate info?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Completezi mai multe optiuni. Poti sa pui si 100.

daca nu intri la prima optiune automat intri la a 2-a. Sau daca nu intri la a 2-a intri la a 3-a si asa mai departe. Nu risti nimic.