| Mateaş_Ionuţ_Daniel_1992 a întrebat:

Cum credeti ca va fi evaluarea nationala la matematica de clasa a 8-a anul acesta? La simulari se pare ca a fost de nivel mediu dar am auzit ca din cauza ca doar 30 % Ar fi promovat cu simularea o sa se dea mai usor la evaluare. Ce credeti?

2 răspunsuri:
| AndreiCRT a răspuns:

Se va face alegere aleatori, din cate stiu se alege din 5 foi la "bulan" care pica aia e multiplicata si BAM, se va da destul de usor, invata teoremele si sa faci desenele corect, si eu urmeaza sa-l dau BAFTA.