| AnaMariaNovany a întrebat:

Am citit azi pe ziare.com,parca si am vazut un anunt cum ca vom da toti elevii un test dupa primele 2 saptamani, de evaluare la toate materiile, ca sa vada ce ne-au invatat profesorii anul trecut si nivelul scolii.(asta e datorita rezultatelor dezastruoase de la bac)nu va faceti griji, notele nu se pun in catalog dar ziceau ca se vor trece intr-o, si nota de la teste(apropo, mai dam unul si la sfarsit de an, ca sa se faca comparatie intre note)dar si absentele nemotivate.am si eu o intrebare... ce e o? conteaza la admitere sau ceva genul asta?! am nevoie urgenta sa stiu! plsssssss

Răspuns Câştigător
| onlymistery a răspuns:

Nu prea conteaza. Sa stii ca acestea sunt doar niste teste predictive. In urma rezultatelor, profesorii isi dau seama cat am invatat noi in ultimul ani, dar si cat am retinut. Un singur lucru te sfatuiesc: pregateste-te ca sa faci impresie buna. happy

| AnaMariaNovany explică (pentru onlymistery):

Da stiu, dar nu s a 5a ci a 8alaughing)

3 răspunsuri:
| Hauhauhau a răspuns:

Probabil se vor trece intr o arhiva.si nu, nu o sa conteze la nicio admitere

| AnaMariaNovany explică:

Scz, vroiam sa zic o fisa de parcurs asa se numea...merci mult pentru raspunsurilaughing