| NeverGonnaLetYouDown a întrebat:

Am de facut o prezentate publicitara a unei tari din EU. Stie cineva in ce consta o prezentare publicitara? Nu gasesc nimic legat de acest termen pe google

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu interbi pe profesorul sau coordonatorul care v-a cerut prezentarea respectiva.
De ce mai sunt profesorii aia pusi acolo, daca nu va explica nici macar niste termeni uzuali, la ora lor?!

| sierra1 a răspuns:

Punctază capitolele pe care le găsești - de exempu - pe wiki. (turism, obiective, bla-bla-bla) Poze și clipuri.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Cam greu sa cauti ce trebuie pe google, nu? http://countdown2030.org/2015/country-presentations

| NeverGonnaLetYouDown explică (pentru GabiDumitrescu):

Da, la fel si pentru link-ul dat de dumneata. Este inutil. Apropo, daca gaseam ce doream nu mai ma oboseam sa intreb aici. Si ca sa stii si tu, am cautat diversde cuvinte cheie( atat in engleza cat si romana) si nimic.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru NeverGonnaLetYouDown):

Te-ai uitat la macar O prezentare a unei tari din linkul dat de mine? E chiar FOARTE util, dar vad ca lenea e mare...

| NeverGonnaLetYouDown explică:

Auzi, de ce presupui ca nu m-am uitat? Ba chiar am descarcat vreo trei si le-am rasfoit. Atat de greu iti este sa crezi ca raspunsul tau ii inutil?

| Edw08 a răspuns:

Adică de promovare, uita-te pe YouTube la clipurile de prezentare turistică ale României