| Chitiala_Letitia_Si_Petrica_1965 a întrebat:

Am intalnit ceva straniu(sau nu sunt eu,, la zi"):mi s-a comentat la o postare pe pagina proprie de Facebook cu o imagine blurata! Mi-am dat seama de asta pentru ca aveam doua conturi si fiind intrigata de acel comentariu(blurat)am descoperit ca de pe celalalt cont vedeam imaginea si puteam raspunde! Este posibil sa comentezi asa incat sa nu vada un comentariu(blurat)decat unele persoane? Multumesc!

1 răspuns:
| Irineu a răspuns:

Nu poti sa blurezi un comentariu si nici poza, dar o poti ascunde de anumite persoane din setari nu este greu