| mario1975 a întrebat:

Am mari probleme la matematica 6, 6,6 cum pot sami ridic notele la celalte sunt bune dar aici va rog ajutatima miam luat repetitor dar tot la teste am note rele daca vreti sa ziceti ca sunt prost eu am chiar note bune la tot dar la matem nuu

1 răspuns:
| dani2404 a răspuns:

666 - illuminati confirmed. Glumeam, sa trecem la raspuns. Poti incepe prin a face exercitii simple, multe pana cand ajungi sa le stii pe derost. Dupa treci la ecuatii cu paranteze, si tot asa pana ajungi la rezultatul dorit. Sau poti face ore suplimentare de mate. Daca nu reusesti deloc, inseamna ca nu vrei sa faci, ca doar pana la urma ajungi sa le intelegi.