| bunicisibuni a întrebat:

Tocmai au venit rezultatele la simulari si am luat 8, 40-romana si 7, 30-matematica. Am plans o saptamna ca as fi luat 4, 90 la mate, dar foaia mi-a a fost bagata la alta clasa. Pfiu! Ce parere aveti? Sunt note bune? Am reusit sa fiu a22-a pe scoala si prima pe clasa ca medie 7, 85 si ca nota la mate de 7, 30. Pentru liceu am nevoie de o medie de 8, 10-9 pentru a2-a clasa de mate-info din orasul meu. happy Notele la mine in clasa la mate au fost mici. Eu avand 7, 30 dupa urmand nota 5, 05 si 4, 10. La romana am avut note mari 9, 30-8, 90-8,60 si 8, 40 nota mea. Ce ziceti? Sunt note bune sau?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte ok la romana. La mate trebuie sa mai muncesti. Eu, personal nu am avut probleme la mate(testele ale sunt chiar simple), ci mai mult la romana.In concluzie, mentine-te la romana si trage tare la mate. Succes! FUNDA?

| kevincube a răspuns:

Zic da. Sunt bune. Vei lua examenul.

| Bianca3012 a răspuns:

Dacă o să continui să muncești, ai șanse să iei 10 la ambele examene, din proprie experiență. Notele de acum sunt destul de bune, felicitări.
Baftă!