| bunicisibuni a întrebat:

Tocmai au venit rezultatele la simulari si am luat 8, 40-romana si 7, 30-matematica. Am plans o saptamna ca as fi luat 4, 90 la mate, dar foaia mi-a a fost bagata la alta clasa. Pfiu! Ce parere aveti? Sunt note bune? Am reusit sa fiu a22-a pe scoala si prima pe clasa ca medie 7, 85 si ca nota la mate de 7, 30. Pentru liceu am nevoie de o medie de 8, 10-9 pentru a2-a clasa de mate-info din orasul meu. happy Notele la mine in clasa la mate au fost mici. Eu avand 7, 30 dupa urmand nota 5, 05 si 4, 10. La romana am avut note mari 9, 30-8,90-8,60 si 8, 40 nota mea. Ce ziceti? Sunt note bune sau?

1 răspuns:
| thejoop a răspuns:

Ai avut note bunicele, trebuie sa inveti mai mult pentru ca avand in vedere ca simularea nu a fost foarte grea, examenul poate fi mai greu. happy