| bogdanfelix a întrebat:

Am nevoie de o descriere a unui loc turistic imaginar. care poate sa ma ajute plss!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luna! munti inalti big grin numai buni de escaladat. Vile sub bule de sticla, cu jacuzzi si vedere panoramica catre pamant

1 răspuns:
| Stefanu a răspuns:

Eu cred ca nu degeaba umbli la scola-->ar trebui sa ai ceva in cap.
Daca iti trebuie un loc turistic imaginar poate sa fie orice in afara locurilor reale.
Acest loc turistic imaginar poate fi pe Luna,Mars, Venus, etc sau oriunde iti imaginez.
E atat de simplu.

Stima!