| ForeverAnonim a întrebat:

Am nevoie urgent de sfaturi sad deci am facut dragoste cu iubita mea si s-a rupt prezervativu fara sa-mi dau seama, Si am lasat in ea tot sad ce naiba sa fac acuma ca sa previn o eventuala sarcina nedorita... Nevoie urgenta de sfaturi va rug. Mai intru si pe la corupere de minori si mie cam frica si de asta

12 răspunsuri:
| christina1370 a răspuns:

Cand s-a intamplat asta?
fuguta la farmacie si cumpara pastila de a 2-a zi. Era vreo 80 de lei din cate stiu... Daca nu au trecut mai mult de 48 de ore de cand s-a intamplat, o sa si faca efectul.

| christina1370 a răspuns:

Postinor se numeste.
sau Escapelle

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Cati ani ai? laughing

| ForeverAnonim explică (pentru TheDarkQeen13):

Eu 18 ea 15 laughing smug

| JosePpPp a răspuns (pentru ForeverAnonim):

Ai belit **** :]] Rezolva repede si roaga-te la dumnezeu. Ti-a trebuit s-o **** pe aia... nu puteai sa o ti pe ea fetita de casa pana creste si sa gasesti alta pentru ***? :]]

| ForeverAnonim explică (pentru JosePpPp):

Lasa frate ca nu-mi plac curvele laughing)

| JosePpPp a răspuns (pentru ForeverAnonim):

" Orice femeie in pat trebuie sa fie curva "

Pe langa asta sper sa nu ajungi sa-ti placa intr-o celula ceva sau mai rau... cu nevasta de acum :]]. Rezolvasi ceva?

| Cristinell90 a răspuns:

Of of ce ți-e și cu dragostea asta, minoră ți-a trebuit, unde ți-a fost capul? Şi aici nu te iau la mișto, de ce nu ai așteptat până când se făcea mai mare? Dea, cum au spus și alții pastila de a doua zi sau dacă e prea târziu pentru pastilă atunci fuguța repede la ginecolog că știe el ce trebuie să facă.Din curiozitate era prima ta experiență?

| ForeverAnonim explică (pentru Cristinell90):

Nu era prima experienta da e prima data cand a fost sex nebun si s-a rupt sad

| Cristinell90 a răspuns (pentru ForeverAnonim):

Când mai faci o escapadă d-asta mai nebună atunci ai grijă să ţi-l aşezi mai bine sau îţi mai pui încă unu şi n-o să mai ai surprize

| PopescuPetre a răspuns:

Naspa, intreab o daca numai cu tine facea sex...

| GabyAlexLupu a răspuns:

Foloseste pastila de a 2-a zi si pe viitor pune mai multe prezervative laughing (daca va place viata asa mult ce sa si faci? laughing )