| Necunoscutu92 a întrebat:

Am o întrebare pentru un prietenie el a ramas repetent la LB Engleza si ar vrea sa intre la Jandarmeria ar putea la purtare are 10 si nu a fost exmatriculat

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca-i deja repetent, pentru ca nu a luat corijenat la engleza, nu poate intra nicaieri, ca are de repetat tot anul scolar.

| Clorox a răspuns:

Ai pus niste intrebari anterioare asemanatoare, ma indoiesc ca e vorba de vreun prieten, cred ca vorbesti din propria experienta...
Vrei sa spui corigent? A ramas corigent probabil.

| xerxes1 a răspuns:

Cui ii mai trebuie engleza cand ai in mana sprayul si bastonul de cauciuc?
Daca stii sa numeri pana la 10 este suficient ca sa fii admis,

| gheorghe699 a răspuns (pentru xerxes1):

Sau sa intri in parlament ..era una roberta anastase in parlament care nu stia sa numere si sa socoteasca.

| aXy99 a răspuns (pentru xerxes1):

Trebuie sa bati protestatari fara numar, nu doar 10. E mai importanta aritmetica decat crezi, noroc ca numara in romana, nu in engleza.

| xerxes1 a răspuns (pentru aXy99):

La 10 se reseteaza si o ia de la capat.

| FolosescTpu a răspuns:

Daca stie să bată, nici nu are nevoie de engleza.