| daudsudsudaudu a întrebat:

Am o problema.
Am o singura nota la chimie ( 5 ) iar doamna profesoara îmi spune că nu mi va mai pune nici o nota și că va trebui sa dau un test in semestrul 2 din toată materia predată pe primul semestru. Țin să precizez că mai am 5 ore cu ea semestrul acesta ( inclusiv cele din ianuarie )
Am ceva mai multe absențe și acesta este motivul pentru care vrea sa mă lase cu media neîncheiată.
Ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti ruga profesoara sa te asculte, ca sa mai ai inca o nota, se poate incheia media semestriala cu 2 note.

| daudsudsudaudu explică (pentru Ioandelasal):

Nu vrea să mă mai asculte, asta e problema

| Lukasssz a răspuns:

Vorbeste cu dirigintele si cu parintii tai, poate rezolvi ceva...

| Costicăăă a răspuns:

Eu zic sa mai stai cu ea de vorba la inceputul orei, sau cel mai bine dupa ora de chimie, in legatura cu ascultarea, dar daca crezi ca este imposibil sa te mai asculte, asteapta sem 2 si iti pregatesti bine copiutele rolling on the floor))

Dar in opinia mea are ceva cu tine daca nu vrea sa te asculte pana in sem 2

| daudsudsudaudu explică (pentru Costicăăă):

Mdea cel mai probabil așa e