| OmulSubtare a întrebat:

Am o problema.La ora de fizica, profu ne'o ascultat.La ridicat intai pe primul la catalog, apoi eu.Ne'a pus o intrebare si a zis,, Jos 4". Ziua urmatoare cand am avut ora eu ridicat si pe altii si le'a zis,, Jos 5".Ce dracu sa fac ca sa'mi indrept nota, ca am un prof handicapat?

6 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Invata, si atunci cand va asculta si pune o intrebare, atrage atentia fa zgomot, scapa un creion pe jos, da nu ridica mana, ca probabil nu te pune pe tine daca ridici mana. Sau lasa-te in jos pe sub banca, si asa, daca se uita la tine dar pare ca nu stii, te va pune sa raspunzi. E incurcat, dar de multe ori functioneaza.

| ARF a răspuns:

Invata -.-"

| OmulSubtare explică (pentru ARF):

Eu invat dar pune niste intrebari tampite si te incurca.

| ARF a răspuns (pentru OmulSubtare):

Pai daca pune niste intrebari tampite si incurcate, roaga-l sa iti mai explice o data o.o

| OmulSubtare explică (pentru ARF):

Ii capos si ma enerveaza.

| bogdi504 a răspuns:

Cea mai tare faza :p Cand inveti si ii asculta pe alti prefate ca nu esti atent da incearca sa fi atent ca daca chiar nu esti cu adevarat o sa te ridice si probabil o sa te puna sa repeti ce a spus el... Daca nu te pune sa faci asta atunci te asculta iar tu zici lectia si iti indrepti si nota :p Si asa il pacalesti pe prof...Pam pam pam :d Funda?