| oanny17 a întrebat:

Am ramas repetenate in clasa a 9. acum vreau sa ma transfer la alt liceu, ce acte imi trebuie? trebuie sa merg cu mama?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa faci o cerere catre directorul liceului unde vrei sa te transferi, semnata si de mama ta, acesta sa aprobe cererea, sa ceara transferul de la vechiul liceu si conducerea de acolo sa fie de acord. Mergeti cu actele de identitate si cu situatia de la vechiul liceu. Succes si numai bine!

| Anemona92 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Stii cumva daca si mama trebuie sa fie prezenta? Vreau si eu sa ma transfer si nu prea ma lasa..de aia intreb happy

| Ioandelasal a răspuns (pentru Anemona92):

Da, trebuie sa semneze cererea alaturi de tine.

| Anemona92 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Pfff straight face...Eu am vorbit cu un profesor..si mi-a spus ca nu e neaparat nevoie sa mearga si mama..Adica in cazul in care ai multe absente si note mici..nu e nevoie..maine ma duc la directoarea liceului sa vorbesc cu ea. Oricum mersi frumos :*