| Psiholog7 a întrebat:

Am și eu nevoie de ajutor la o lucrare de licență. Tema lucrării este Proiectarea și implementarea unei baze de date pentru evidența contractelor cu clienții unei firme. Trebuie neapărat să o termin până la data de 31 august, dar se poate și mai devreme. Nu știu să o fac. Coordonatoarea mea nu vrea deloc să intre video să îmi explice mai bine, să mă ajute mai bine, îmi dă doar mesaje și atât. Dacă a făcut cineva facultatea de Științe Economice cu specializarea informatică economică, rog să mă ajute și pe mine. Vă rog mult să mă ajutați, că nimeni nu vrea să mă ajute. Dau fundă! Rog seriozitate! Nu este glumă. Viitorul meu este în joc.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cauta-ti urgent un alt coordonator si cere oficial schimbarea actualei coordonatoare!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Acum fara nicio rautate, dar proiectul ala e de nivel de anul I pentru o specializare de informatica. E foarte greu de crezut ca tu vrei sa continui in domeniul asta si sa nu poti face o lucrare de trecere de unul singur.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai si tu in anii astia de facultate nu ai invatat absolut nimic? Proiectul asta e de nivelul liceu, ca si conceptie si arhitectura. Poate fiind dat profilul tau o sa ai de adaugat si ceva elemente de legislatie/contabilitate mai avansata, dar per total suna ceva semi-banal.

| Wr3nch a răspuns:

Sexy. Vorbeste cu un freelancer sa iti faca baza de date si te rezolvi cu cateva sute. Nu iti codeaza nimeni o baza de date moca.

| johnnny123 a răspuns:

Și dacă este viitorul tău în joc te-ai gândit că cea mai bună abordare a problemei este să te rogi de necunoscuți pe net să-ți facă lucrarea?