| realdrama a întrebat:

Am si eu o intrebare, am picat bacul cu 5.6 la romana 5.2 la mate si 4.6 la info, am facut contestatie la toate. Ma gandeam ca in toamna sa incerc sa dau la toate trei sau sa incerc doar la info si mate sau doar la info?

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Mai bine dai la toate, că și dacă crești la 5 la info, tot nu iei bacul.

| isemilia a răspuns:

La toate 3 e cel mai bine. Concentrează-te mai mult pe Info insa, acolo ai avut cea mai mica nota.

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

happy Încearcă să faci contestație, doar acolo unde ești sigur, că vei lua o notă mai mare.winking Sănătate! Funda? big grin