| Catalina20 a întrebat:

Am si eu o intrebare la care imi cam trebuie un raspuns cat mai urgent;(am fost admisa la buget la ambele domenii in cadrul Facultatii de Sociologie si Asistenta Sociala-Universitate Bucuresti) Imi poate spune cineva care are cat de cat cunostinte in domeniu, ce specializare sa aleg intre sociologie sau asistenta sociala? ....si cam ce job'uri exista in fiecare domeniu si ce salariu?happy...multumesc!(dau fundita)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asistenta sociala, desi nici aici nu e garantat ca gasesti de lucru - cel mai probabil, vei ajunge bugetar...