| Amndiekdkwks a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de evaluarea nationala la matematica.
La unul dintre exercitii am incercuit un raspuns, iar dupa am crezut ca este gresit, asa ca am taiat si am incercuit altul. La final, cand m-am corectat, am realizat ca raspunsul incercuit prima data era cel corect, dar nu stiam cum as fi putut sa il incercuiesc din nou odata ce era taiat, asa ca am intrebat-o pe una dintre supraveghetoare. Ea mi-a spus sa scriu langa taietura raspunsul corect, dar dupa asta parea foarte speriata ca s-ar putea considera semn si voia sa imi anuleze lucrarea, dar si-a dat seama ca nu mai am timp sa scriu totul din nou. Sunt foarte speriata ca ceea ce am scris se va considera semn, mentionez ca la exercitiul respectiv era nevoie doar de incercuirea raspunsului corect iar eu am scris langa raspunsul incercuit si taiat fix acelasi raspuns. Voi ce parere aveti, mi se va anula lucrarea? sad

4 răspunsuri:
| Hehehehehe123 a răspuns:

Nu cred ca ți se va anula din atâta lucru și dacă chiar ți se anulează nu te speria, nu sunt sigura dar mi se pare ca mai poți să-l dai încă o data

| Amndiekdkwks explică (pentru Hehehehehe123):

Iti multumesc pentru raspuns!