| Dan827272 a întrebat:

Azi am avut EN la matematică și sunt tare speriat deoarece la sub 2 ex 2 am încercuit b), apoi am observat că c) este corect, așa că am sters b) și am încercuit c) dar după nu știu cum am calculat și am calculat iarăși b). Am tăiat și supraveghetoarea mi-a spus sa scriu eu langa răspunsuri un b) și să-l încercuiesc, apoi l-am tăiat și pe asta, considerând iar că este c). Așa că am scris un c) langa răspunsuri și l-am încercuit, ideea este că c) este raspunsul corect și mi-e tare frica că nu o să-mi puncteze exercițiul..va rog îmi puteți spune daca o să-l puncteze?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Ce e taiat nu se ia in considerare.Stai linistit.

3 răspunsuri:
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Te stresezi cam prea mult, ai voie sa tai când greșești, stai calm.
Dacă și supraveghetoarea a spus ca e ok sa scrii lângă, asa este.

Răspuns utilizator avertizat
| melimili a răspuns:

Am auzit la stiri ca anul acesta a fost cel mai usor test la matematica din istoria EN. Iar tu ai tot oscilat intre raspunsuri?