| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare:pana la urma tezele cu subiect unic, s-au amanat sigur? si daca da.se stie data cand se vor da?

11 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Se da joi la Lb.romana.

carla
| carla a răspuns:

Este posibil sa se amane sau nu. Ramane de vazut daca profesorii vor face greva pe 5 mai. Daca asa va fi, se va comunica data la care se vor sustine, asta aflati la scoala.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu se stie cu sigurantasad O sa aflam maine la scoala.happy

| Paula a răspuns:

Noi am primit azi pe 5 mai ca maine sa nu venim la scoala... cica straight face acum nu cred ca se ma schimba... sau vb oricum cu dira mai trz si voi sti sigur big grin

| Paula a răspuns:

Scz, 4 mai trebuia... laughing

| Ella_6365 a răspuns:

Se da JOI (7 mai) cea la romana. marti (5 mai) cand ar fi trebuit s-o dam, vom face ore, dar nu vom da teza. Celelalte teze le dam normal, la datele stabilite inainte (asta daca nu se razgandesc IAR)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa parerea mea este o prostie fff mare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Pentru moment s-au amânat tezele cu subiect unic până la o dată care va fi comunicată ulterior și în timp util prin tv și radio.
Mult succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E culme cu astea cum se razgandesc sunt ca pasarile care pleaca si vine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Azi suntem in 6 mai.Maine se dau.:-s de la ora 12 la ora 2.Si uite asa am mai tercut de o teza.