| ionuziuli a întrebat:

Care imi zice un sait care da sigur tezele cu subiect unic la matematica inainte de teza.
P.S Am nevoie de sait pana pe data de 15.12. 2013

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU există un astfel de site ( care să-ţi posteze subiectele de teză înainte de a da tu teza respectivă )!

Cel mult, subiectele date vor apărea ULTERIOR ( în zilele următoare ).

Toate cele bune.

| johnnny123 a răspuns:

Este acelasi cu situl care da rezultatele corecte ale meciurilor de fotbal inainte sa se joace, si numerele castigatoare la 6 din 49 inainte sa se faca extragerea