| love_1877 a întrebat:

Am trimis un mail ieri la un liceu la care vreau sa ma transfer, am precizat ca vreau sa ma transfer in liceul respectiv si media cu care am terminat, si daca sunt locuri dar nu am primit nici un raspuns, stie careva daca raspunde la mail secretara?

5 răspunsuri:
| Iva a răspuns:

Poate nu mai e valabila adresa de email. Suna-i neaparat si verifica eventual pe site-ul inspectoratului scolar judetean sa fie corecte datele de contact pe care le ai (presupunand ca acolo sunt actualizate, nici asta nu e garantat).

| Mefisto23 a răspuns:

Astfel de chestiuni se rezolva personal, la secretariatul liceului respectiv, daca esti minora, insotita si de un parinte nu aiurea asa pe mail. Numai Udrea conduce tara pe mail.

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Treburile astea nu se fac prin email!
Trimite-ți unul din părinți cu o sacoșă plină și se rezolvă.
Altfel nu poți. Vorbesc serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai bine mergi tu pana acolo? Cine stie daca si cat de des isi citesc mailurile.

| robert08 a răspuns:

Cel mai bine suni si vorbesti la telefon e mult mai sigur asa