| Larysaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Amintiri din Copilarie III,IV care sunt subiectele centrale,ce se prezinta,timpul si spatiul,personajele, imaginea satului. Raspuns urgent

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Răspuns: Pe TPU nu sunt acceptate teme de scoală.

| Larysaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru CristiDinBucuresti):

Și alți fac asta!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Larysaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa):

Asa va place vouă ca altii sa va faca temele, putorilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la film, citeste cartea, rezumatul si nu mai pune intrebari interzise ( teme pentru scoala)
Descurca-te cum poti si nu mai astepta totul mura in gura happy.