| Sofia2652 a întrebat:

Are cineva un subiect de bacalaureat la logică completat cap coadă? Adică cum ar trebui să arate lucrarea predată la final (de ex dacă la grile trebuie să scriem și răspunsul sau doar litera sau la subiectul al II-lea trebuie să scriem răspunsul direct sau : în limbaj formal... )
Am căutat peste tot, am întrebat și pe brainly dar nimic

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu ati rezolvat subiecte in clasa? Nu v-a zis cum trebuie procedat? https://www.youtube.com/results?search_query=bac+logica+ Poti cauta si dupa cuvinte cheie: bac logica subiectul 1, 2, rezolvare, etc si gasesti multe videoclipuri.

| Sssofia a răspuns:

Bună! Caută pe YouTube, eu am gasit câteva. Poți să l cauți pe sidor daniel, ovidiu badea parcă. Cauta pe ani subiecte care s au mai dat la bac,(gen bac logica 2020) Nu sunt multe, dar găsești. Nu prea știu altceva, eu dau bacul la geografie :-P