| snbxhxhshhs a întrebat:

Are voie profesorul să imi puna 2 pentru ca mi-am uitat caietul acasa? Subliniez, pentru ca mi-am uitat caietul acasa, nu pentru ca m-a ascultat si nu am invatat.

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Are voie ce vrea el. Iar tu ai voie să te plângi apoi de comprtament abuziv. Și să ți-l faci dușman cu această ocazie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Are voie deoarece tu in clasa trebuie sa faci ce spune el nu ce vrei tu, Degeaba subliniezi, prostul esti tu ca vrei sa faci pe smecherul sa îi arati profesorului ca tu esti destept, e uite ca el ti a pus un 2 meritat.

| snbxhxhshhs explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cine a spus ca am luat 2? Am o profesoara care amenință cu asta si am vrut să stiu daca are dreptul.

| Catrice a răspuns:

Da.
Subliniez,da.

| Lukasssz a răspuns:

Da

| Nirvanaaa a răspuns:

Are dreptul.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Data viitoare i-ați toate caietele la tine pentru ca ajungi sa repeți anul doar pentru ca uiți sa pui caietul în ghiozdan.

| Mopmop a răspuns:

Are voie. Insa daca e prima oara putea sa fie baiat si sa iti dea un avertisment. insa cred ca nu i-a placut cum ai pus problema.
Trebuia sa incepi cu :"imi pare rau insa am uitat caietul acasa. Va rog sa ma iertati"
Poate aveai o sansa...

| 19flo79 a răspuns:

Mai bine lopseai de la ora laughing