| dummy_2670 a întrebat:

As vrea sa stiu dupa ce termin liceul (profil filologie), ce trebuie sa fac sa dau la D. I. I. C. O. T, multumesc!

3 răspunsuri:
| ady16 a răspuns:

Sa lucrezi la DIICOT ca ce? Ca procuror sau fii mai explicit!

| ady16 a răspuns:

Stiu, doresti asta pentru ca ii vezi la tv. Dar pentru a ajunge acolo in primul rand trebuie sa intri in sistem, nu cred ca o sa ajungi din prima la mascati. Din cate stiu eu, s-ar putea sa ma insel la DIICOT sunt doar procurorii, iar la BCCO mascatii. Primul pas cred ca ar fi sa intri la o scoala din structura MAI.

| dummy_2670 explică:

Sa lucrez la diicot ca mascat, aia care dau buzna in casele oamenilor (cu mandat de perchezitie, bineinteles ) big grin