| Aanonimaa20 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu daca am cum sa aflu de pe internet daca o persoana este la facultatea respectiva sau nu.
Multumes!

Răspuns Câştigător
| danielagalati a răspuns:

Din cate stiu aceste siteuri sunt doar in strainatate.Insa daca are facebook poti afla de acolo

| Aanonimaa20 explică (pentru danielagalati):

Da da pe fb multe persoane pun alte facultati sau pun la vrajeala doar ca sa se dea importanti.

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Rezultatele sunt afisate pe site, dar ai nevoie de un cont mai intai. Deci daca faci rost de un cont, poti intra nestingherita sa vezi rezultatele tuturor.

| anss23 a răspuns:

Pai daca ai facebook-ul persoanei respective te poti uita daca si-a trecut la ce facultate merge.Sau poti vedea pe internet, pe site-ul facultatii lista candidatilor si a celor admisi si vezi daca nu apare acolo.Altceva nu prea cred ca poti face. Daca ar fi asa usor sa afli informatii personale despre cineva iti dai seama cat de usor ar fi sa "stalkuiesti" o persoanalaughing

| StanaMihaela a răspuns:

Vreau sastiu daca Cosmina Fieraru e lafacultatea giuris prudenta din Pitesti