| andrei95 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu in 2010 de pe ce data pot depune dosaru care l-am luat de la scoala la liceu

Răspuns Câştigător
| Alexxe a răspuns:

De pe 5 pana pe 15 iulie. Du-te si depune-l mai repede! Eu l-am depus deja.

Trebuie sa ai
-copie legalizata dupa buletin si dupa certificatu de nastere(o faci la notar, costa 16 lei)
-copie dupa buletinele parintilor
-foaia matricola(de la scoala. de provenienta)
-adeverinta de absolvire 8 cls ( de la scoala. de provenienta)

5 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

5-15 iulie

| andrei95 explică:

Chiar trebuie sa mergi neaparat cu un parinte?

| cioco1tweety a răspuns:

Intre 5 si 15 iuliewinking
Bafta!:*

| Anca_3311 a răspuns:

Daca liceul a stabilit o anumita data atunci trebuie sa te prezinti atunci, daca nu poti merge oricand ...succes

| Anonimusss a răspuns:

SkiponeZ trebuie si fisaaa medicallaa!