| piticgelu a întrebat:

Abia m-am transferat intr-un liceu si am dat doar o parte din diferente, mai am de dat una singura
As vrea sa stiu daca pot sa-mi iau dosaru sa mi-l duc inapoi la liceul de la care am plecat si sa numai dau diferenta aceea?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu dai diferenta atunci trebuie sa te reintorci la liceul la care ai fost, asa ca le spui ca nu dai diferenta si sa-ti ceri dosarul.

4 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Pai trebuie sa dai diferente neaparat altfel nu ramai in liceul acela happy. Trebuie sa iei peste 5 ca sa treci. Bafta. Nu poti renunta la transfer, doar tu l-ai vrut.

| Changes a răspuns:

Trebuie să rămâi la acel liceu semestrul ăsta, nu cred că ai cum să mai ceri încă un transfer.În septembrie poţi să te transferi din nou, nu cred că ar fi vreo problemă.

| Alecsandra95 a răspuns:

Sincer nu cred ca poti... adica nu e vorba ca tu nu poti, dar ei nu ti-l primesc. chestia cu dosarele se face doar in vacante... nu au voie in timpul cursurilor.

| barosanuHD99 a răspuns:

Da,ai putea numai catrebe sa duci diferenta si abia dupa ce trece semestrul sa mai ceri inca un transfer.bft.