| AvalohAlyn a întrebat:

Asistenta Sociala,Istorie sau Relatii Internationale si Studii Europene? Ce facultate imi recomandati mai mult, din astea 3?
Cu care este mai usor sa iti gasesti un job dupa, chiar si pe bani mai putini?

Răspuns Câştigător
| MalinaAndreea a răspuns:

Eu vreau sa lucrez pentru UNICEF si mai multi m-au sfatuit sa dau la Relatii Internationale pentru asta. Asistenta sociala e aproape de ce vreau eu sa fac, deci e ok sa faci Relatii Internationale happy

1 răspuns:
| biadia a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iti dai seama ce iti doresti sa faci pe viitor si in functie de asta sa iti alegi facultatea.