| Crissu09 a întrebat:

Daca la evaluarea nationala am taiat un exercitiu cu o linie diagonala exista posibilitatea sa fie anulata lucrarea?

Va rog raspunsuri cat mai repede, sunt stresata.

2 răspunsuri:
| Vl4dimir a răspuns:

Daca ai taiat fiecare rand in parte, este posibil. Depinde de comisie. Se poate sa fie luat in considerare ca semn de recunoastere. Cel mai bine ar fi fost sa ceri o alta foaie de examen si sa rescrii totul.

| Zacase a răspuns:

Slabe sanse, cine e atat de exigent sa iti anuleze lucrarea pentru o linie? Stai calma, nu patesti nimic...