| pwner a întrebat:

Azi s-a anuntat ca ultima clasa din scoala generala pe anul in curs se va repeta din cauza manevrelor facute de profesorii spagari. Ce facem acum ca sa nu mai repetam clasa? Este deja decis ca toti elevii sa repete acest an deci nu e gluma. Scrie in ziarul libertatea si in evenimentul zilei si a aparut la protv.

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

@pwner,
Corect este, sa postezi link-ul care lanseaza stirea altfel, nu ai suportul necesar pentru a fi credibil ( chiar tu poti face o gluma! )

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Bă nene... dacă era aşa ceva pe bune, aş fi văzut şi eu la pro tv dar pro tv aniversează azi 15 ani de existenţă şi, crede-mă, n-au dat aşa ceva.
De asemenea, la o simplă căutare pe google "elevi vor repeta clasa" ar fi apărut între primele rezultate, ceea ce iarăşi nu se întâmplă.
Nu vrei să-ţi muţi minciunile în altă parte? Hai te rog.
Pa!

| ioana1704 a răspuns:

Imi pare rau de cele ce scrii. Sincer nu am urmarit stirea. s-ar putea sa nu fie adevarat. Tu vezi ceva : ceea ce la noi e sigur e faptul ca nimic nu e sigur! Nu cred ca profesorii sunt de vina ci altcineva si nu spunem. Acsti profesori au familii, au copii. GAndeste ca si pentru ei vin facturile si ei trebuie sa manace sa se imbrace etc. Nu e drept ce li-i se intampla nici lor nici bugetarilor. Din pacate voi sunteti victeme colaterale! Sincer imi pare rau pentru toti!