| MilkshakeShake a întrebat:

Bun uite care e treaba. Ma gandeam asa ce frumos ar fi sa poti invata in Anglia. Si de curioasa am iceput sa caut informatii. Daca de exemplu eu sunt la filologie simplu deci nu am nici o legatura cu mate fizica si tot ce tine de calcul, la ce m-as potrivi eu oare. Muzica nu ma prea pricep bussines si chestii din astea nu. Oare ce ar merge. Si cum se procedeaza? Engleza cat sa ne descurcam toti stim si oricum se poate invata mai mult. Cine imi zice si mie poate chiar din proprua experinta cum a procedat sau daca s-a hotarat asa pe ultima suta de metrii si ce a ales sa faca si cum e. Multumesc

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Inainte de a-ti lasa visele sa zboare prea departe, intreaba-te daca dispui de bani--- nimic nu-i gratis ( incepand cu apa pe care o bei )!

| MilkshakeShake explică:

Nu e o problema cu banii. Parintii si bunicii m-ar ajuta daca asta ar fi chiar ceea ce vreau. Si in plus as face tot posibilul sa gasesc un job ceva. Pe langa asta am norocul ca sunt o economista inraita. big grin