| yiulius a întrebat:

am si eu o dilema privind: la ce facultate sa ma duc? Mentionez ca sunt la profilul tehnician tehnica de calcul e ceva pe baza de PC nu ma prea pricep la mate fizica chimie. Desigur caut ceva de unde sa am si un job banos pe viitor, ma gandeam la facultatea petrol gaze ploesti dar nu prea am gasit pareri. Daca ma poate ajuta cineva cu pareri despre facultatea asta sau cu alte facultati care sa ma prinda mersi anticipat

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Daca as fi inlocul tau sa aleg m-as hotara la una dintre urmatoarele facultati: Dreptul, Medicina, Farmacia, Limbi straine; la care as mai adauga un curs pentru cunoasterea cat mai in detaliu a lucrului pe computer. Succes!

| yiulius explică (pentru ASIGURATORUL):

Da re feritor la pc fac un un curs ECDL si referitor la facultatile enumerate de tine niciuna din ele nu ma prea tenteaza