| Roxana2567 a întrebat:

Acum ca a inceput vacanta. eu am multe multee teme. ma puteti ajuta si pe mine va rog cu un orar de vacanta in care imi pot face temele si sa ma si distrez?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Şi eu sunt într-o situaţie asemănătoare şi mi-am făcut un program.
Mă trezesc pe la 10.00-11.00 şi stau până la 12.00-13.00 la PC.
De la 13.00 până la 16.00 citesc, scriu şi învăţ.
La 16.00 deschid din nou PC-ul şi stau pe Internet sau joc Conquiztador până la ora 17.00, iar de la 18.00 merg la sală.
Când mă întorc, adică la ora 19.00 sau 20.00, ies afară cu prietenii fie la o plimbare, fie cu bicicleta.
În weekend mă relaxez total şi stau cam toată ziua în oraş.
Eu îţi sugerez să urmezi un program aproximativ ca al meu, fă-ţi temele, învaţă, scrie în timpul zilei când e foarte cald iar pe răcoare ieşi afară cu prietenii şi distează-te.
Pa-pa.

3 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Iti poti face temele cat timp e cald afara (13-18) si in rest seara si dimineata sa iesi afara

| beautifulpeople a răspuns:

Nu cred ca ai nevoie de un program.Fa-ti temele in zilele ploioase sau atunci cand nu ai ce face.

| IancuDobrin a răspuns:

Pai totusi,saptamana asta distreaza-te happy
Dupa aceea ai putea face ea... cand te trezesti, mananci, te speli si tu sau ce faci, te recreezi, si de pe la 12-1 sa incepi sa faci si tu putintele acolo pana pe la 3 macar. happy Asa, nu or sa-ti ramana multe, si incet-incet le vei termina!
De la mine ai un mare succes! :*
Funda? happy