| anonim_4396 a întrebat:

am aproape 16 ani si as vrea sa ma apuc sa muncesc, ca sa pot face rost de bani pentru o excursie in Germania, insa nu stiu ce ar trebui sa fac; pentru inceput m-am gandit ca ar fi bine sa impart pliante. aveti idee cu cat as fii platita pentru asta?

Răspuns Câştigător
| Teo a răspuns:

Daca locuiesti intr-un oras mare incearca supermarketuri sa imparti reviste.Din cate stiu eu la supermarketuri de dadea intre 50 si 100 de lei pe saptamana.Acum depinde si de supermarket.Mult succes.happy

2 răspunsuri:
| Schoompika a răspuns:

Nu stiu, dar se plateste mult mai bine la vandut inghetata, asta stiu sigurwinking

| BMVkosmin a răspuns:

Nu stiu dar incerka sa fi barman/barmanita varamiu are 26 de ani si a strans bani timp de 3-4 sap si a plk in Germania in vizita
incerka