| ady_4274 a întrebat:

Salut cum sa fac si eu rost de bani
La varsta mea de 16 ani
De ce sa ma apuc ceva in sport, fotomodel, nu stiu ce sa fac ce v-am spus aici e un exemplu
Ceva care sa castig mult
Nu vreau din astea sa impart pliante sau...
pls(HELP)

7 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Videochat sau pe. varianta[centura]

| Floreenofficial a răspuns:

Cauta site-ul ajofm din judetul tau!

Răspuns utilizator avertizat
| marius5600 a răspuns:

Cuvintele: usor, repede, bani in acelasi context implica un al 4-lea cuvint "RISC" deci esti dispus la asta? Poti risca multe(LIBERTATEA, VIATA), depinde de tine ce anume. Bafta

| byank a răspuns:

Buna, adi!
Acum ca tot vine vara ai putea sa mergi la mare si sa iti cauti un job. Majoritatea patronilor acolo ofera cazare si masa si castigi destul de frumosel. Sa nu mai vorbim ce ciubucuriwinking
Daca totusi nu doresti sa parasesti orasul de provenienta poti cauta un job de barman daca ai indemanare si rabdare, sau ospatar. Poti cauta un job de vanzator la magazine de haine sau ai putea, de ce nu, sa mergi la un curs de fotomodele. Dar castigurile nu sunt mari si nici imediate.

Iti doresc mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.metropolitanselect.ro inscrie-te

| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Vinde ceva ce nu iti mai trebuie pe www.okazii.ro :) ...sau daca arati bine apucate de modelling poate o sa iti mearga

SUCCES! :)