| Nimeni91 a întrebat:

Am avut un referat de facut la fizica si i l-am trimis profesorului pe messenger, insa eu am messenger fara Facebook si nici nu il aveam pe profesor la contacte. Dumnealui a zis ca putem trimite si pe email. Cum stiu daca s-a uitat la referatul meu? Nu mi-a raspuns si nici nu imi apare seen, insa imi arata ca pozele s-au trimis.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti intra in versiunea web a messengerului, acolo poti vedea langa fiecare mesaj /material trimis daca a fost vazut (si de cine):
https://www.messenger.com
Folosesti pentru intrare browser-ul unui calculator si intrii cu numele si parola ta de Facebook /Messenger.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca are profesorul tau whatsap trimite i un mesaj in care il inttrebi daca a primit pe messenger referatul pe care i l ai trimis tu, si vezi ce spune el la primit sau mai trebuie sa il trimiti. Iar daca profesorul nu are whatsap asociat numarului sau de telefon, îi poti trimite un sms pe telefon sau il poti suna.

| Nimeni91 explică (pentru CristiDinBucuresti):

As face-o, însă domnul profesor nu prea își dă numărul de telefon...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Nimeni91):

Tu ce varsta ai?

| ILoveCringe4427 a răspuns:

Salut,

De preferabil trimite-l pe email daca poti. Este mai profesional si mai comod pentru prof.
O data ce l-ai trimis pe adresa de email correcta nu mai trebuie sa iti faci griji, este in mana profului. Cand va avea timo se va uita pe el