| pisceslifE a întrebat:

Am dat evaluarea nationala si am primit rezultatele, iar acum trebuie sa fac dificila alegere a liceului dorit. Ce parere aveti despre C.N. I.L.Caragiale(Bucuresti), dar despre Spiru Haret? Pe care l-ati alege. Eu am auzit cateva lucruri urate despre Caragiale, care, as putea spune ca m-au influentat(sunt adevarate?). Daca mai stiti alte licee bune din Bucuresti, dotate din punct de vedere didactic, cu media peste 9.50 va rog sa imi spuneti. As vrea sa dau la mate-info bilingv engleza(initial am optat pentru Lazar, dar m-am razgandit). Mersi pentru ajutorlaughing

Răspuns Câştigător
| Ra_Ki_1982 a răspuns:

Sfatul meu este sa dai la liceu cu media de admitere cea mai mare, e si cel mai bun! O zi frumoasa! tongue