| Ryanair8 a întrebat:

am dus cererea de transfer la alt liceu și încă nu stiu daca mi s-a aprobat. In caz ca mi se va aproba, am posibilitatea de a anula transferul? sau nu mai pot face nimic? multumesc

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți să anulezi și anularea.

| IrinaMihaela15 a răspuns:

De obicei cand elevii se transfera de la un liceu la altul optează pentru mai multe licee de odată, asa ca o sa primesti inapoi cererea cu admis sau respins. Dacă te accepta mai multe licee, te duci doar la unu singur si aia e, nu trebuie sa faci nimic in plus (din cate stiu eu)

| Anonim3337777777 a răspuns:

Din cate stiu dar nu sunt sigur, profesorii trebuie sa faca un consiliu si sa discute despre transfer daca il accepta sau nu. Ma gandesc ca acum in perioada asta nu a mers nimeni la scoala ca e Craciunul totusi...Dar daca au facut inainte si au acceptat o trebuiau sa te anunte sau daca nu trebuie sa il contactezi tu pe directorul acelui liceu

| Ryanair8 explică (pentru Anonim3337777777):

Multumesc pentru raspuns, dar eu am intrebat altceva. voiam să stiu dacă mi se aproba cererea pot sa o anulez si sa nu ma mai mut.