| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Sunt la liceu si vreau sa stiu ce sanse sunt sa ma transfer in vara in alta clasa din acelasi liceu? Am vrut si semestru trecut sa ma transfer in acea clasa si nu mi s-a aprobat, insa a zis directoarea liceului ca imi va aproba transferul in vara cand trec in clasa 10... Vreau 2 lucruri sa stiu: care sunt sansele sa ma transfer avand in vedere ca motivele sunt destul de intemeiate? si va trebui sa fac din nou cerere de transfer? dau FUNDA CUI MA LAMURESTE.

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

1.Daca directoarea a promis ca-ti aproba tranferul, va trebui sa se tina de cuvant.
2. Faci, din nou, o cerere de transfer.