| anonim_4396 a întrebat:

Buna am intrat la doua facultatii(una la buget si un la taxa) si am zis sa sa incerc dar cand am vazut orarul am observat ca orele se fac la acelasi ore. Pot sa imi inghet anul si sa il reiau la anul cu taxa pe care am platito anul asta sau trebuie sa platesc din nou la anul?

3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Facultatea e treaba serioasa. De fapt, cea mai grea munca e invatatul. Ai putea ca la orele de la facultatea cu taxa sa nu te duci, dar eu in locul tau as ramane cu facultatea unde sunt la buget. De ce iti trebuie o diploma de la o fabrica de diplome cand vei avea diploma ta reala, de la facultatea unde esti la buget?

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

In situatia in care una dintre ele are la baza limba romana, atunci renunta la aia, nu ai nici o legatura cu ea happy "Facultatii" cu doi de I si "platito" nu te recomanda pentru uman.

| aaaaaaaaaaaaaaay a răspuns (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Stai linistit/a nici eu nu credeam ca ma recomanda o facultate de uman. Multumesc pentru raspuns.