| camay14 a întrebat:

Buna,am intrat la Liceul Victor Slavescu din Ploiesti si vreau sa stiu urmatoarele lucruri:
1. Daca se invata dimineata sau dupa-amiaza si de la cat la cat.
2. Uniforma
3.Ce materii se fac la profilul comert si din ce se da teza.
4. Unde se face practica.

Răspuns Câştigător
| Dennissel a răspuns:

Se invata dupa-amiaza de la 13 la 18, dar nu intotdeauna o sa iesi la 18, prietena mea iese uneori si la 19. Uniforma:camasa alba, sacou si pantaloni de stofa, de preferinta negrii sau bleu.Materii:romana,mate,eng,fizica,sport,chimie,biologie,geografie,istorie,TIC,religie si din clasa a11-a se scot:fizica, chimia si biologia.In primii 2 ani dai teza la mate, romana si englezasau franceza si in urmatorii 2 ani dai teza la mate, romana si economie. In primul an faci practica la scoala(faci mancare) si dupa va duceti in Carrefour. Sper ca te-am ajutat. Mult succes! :*

| camay14 explică (pentru Dennissel):

Ms mult! :*

| Dennissel a răspuns (pentru camay14):

Cu multa placere :*