| girlloveboy a întrebat:

Buna am mai pus o data intrebarea aceasta dar unii mi-au rasp,, mi-a placut ti`o recomand "chatterbox dar vreau sa imi spuneti dc va placut si dc o recomandati etc ...intrebare ar fi ce parere aveti despre cartea o calatorie spre centrul pamantului de jules verne?
P. s : nu vrau rasp gen citeste`o singura sau este foarte interesanta fundita etc.as vrea un rasp gen mi-a placut urmatoarele secvente sau urmatorele fraze din aceea cartewinking
mersi multwinking funda la cel care are cele mai multe parerii bune si recomandarii bunewinking scuzati daca am scris gresitwinking

1 răspuns:
| geoox550 a răspuns:

Hey! am citit-o, si este foarte frumoasa.
in prima parte.primul capitol sau ceva de genul, este cum descopera ei un mesaj... un mesaj de la care calatoria va incepe.

chiar daca ai spus sa nu zic (hee hee )...: tio recomand

daca iti place aventura. citeste urmatoarele :
Zece negri mititei de agatha christie
Casa noptii de P. C Kast
walkiriile de paulo
Singur pe lume de Hector Malot

si altele. dar astea iti ajung!
sper ca te.am ajutat!winking